Ziyaretçi Defteri

Kullanım Şartları

Ziyaretçi Defterine yazılan mesajlarda alıntı mesajlar bile olsa küfür ve hakaret sözcüklerin yer alması, tartışma içeren, başka bir mesaja veya kişiye yanıt niteliği taşıyan, bir takım iddia ve yorumları öne çıkaran, yüksek sayıda dil ve yazım hatası içeren, tamamen büyük harflerle yazılan, Türk vatandaşlarının bir bölümünü diğerine karşı kışkırtmayı amaçlayan ve vatandaşlar arasında etnik veya dini gerekçelerle ayrım yapan ifadelerin alenen kullanıldığı mesajlar Dernek Yönetiminin bilgisi dahilinde yayınlanmamaktadır.
Bu tarz ifadeler içeren metinleri yayınlamamız halinde kanunlar karşısında biz suçlu duruma düşeriz. Mesajların yayından kaldırılıp kaldırılmaması ile ilgili kararlarımız bizim kişisel düşüncelerimizden tamamen bağımsızdır. Mesajlar bizim yararımız olduğundan değil mesaj yazan şahısların yukarıda açıklandığı şekilde aykırı ifadeler kullandığından dolayı silinmektedir. Ortak dilimiz olan Türkçe’yi kirletmemek hepimizin vatandaşlık görevidir.
Unutmayalım ki kötü söz sahibine aittir. Söyleyecek sözü, paylaşmak istediği görüşü olanlar varsa lütfen bunu ahlaki sınırlar içerisinde kalarak, saygı çerçevesinde ZİYARETÇİ DEFTERİNE yazsın.
İlgililere saygı ile duyurulur.
DERNEK YÖNETİM KURULU

Not: İsim, E-Posta ve mesaj bölümlerinin eksik girilmesi doğrultusunda mesajınız silinecektir.