Ağalarımız

2013 yılındaki yayla şenliklerinde düzenlenen şenlik ve programda Sabri SÜNETCİ  köyümüzün ağası ünvanını almıştır. Ağamızın köyümüze yapacağı maddi ve manevi hizmetlerini bekliyoruz.
aga-2013
 
2012 yılındaki yayla şenliklerinde düzenlenen şenlik ve programda Satılmış GÜNGÖREN köyümüzün ağası ünvanını almıştır. Ağamızın köyümüze yapacağı maddi ve manevi hizmetlerini bekliyoruz.
2011 yılındaki yayla şenliklerinde düzenlenen şenlik ve programda Ziya Güngören köyümüzün ağası ünvanını almıştır. Ağamızın köyümüze yapacağı maddi ve manevi hizmetlerini bekliyoruz.
2010 yılındaki yayla şenliklerinde düzenlenen şenlik ve programda merkez mahallesinden Süleyman Birinci köyümüzün ağası ünvanını almıştır. Ağamızın köyümüze yapacağı maddi ve manevi hizmetlerini bekliyoruz.
2009 yılındaki yayla şenliklerinde düzenlenen şenlik ve programda Mehmet Hızarcı köyümüzün ağası ünvanını almıştır. Ağamızın köyümüze yapacağı maddi ve manevi hizmetlerini bekliyoruz.
2008 yılındaki yayla şenliklerinde düzenlenen şenlik ve programda merkez mahallesinden Mehmet oğlu Recep Sünetçi köyümüzün ağası ünvanını almıştır. Ağamızın köyümüze yapacağı maddi ve manevi hizmetlerini bekliyoruz.
2007 yılı Kirazlı Köyü Kalkındırma ve Yaşatma amacıyla ikinci yıl şenlikler ve programlar içerisindeki köyümüzün ağası ova mahallesinden Bayram oğlu Münir Horuz ağa olmaya hak kazanmıştır. Kendisine yapmış olduğu iyilikler hizmetlerden dolayı teşekkür eder hizmetlerinin devamını dileriz..
2006 yılı itibari ile Kirazlı Köyü Kalkındırma ve Yaşatma Amacı ile yayla şenlikleri adı altında programlar ve şenlikler düzenlenmeye başlandı. İlk olarak 2006 yılında köyümüzün sakinlerinden Şaban oğlu Zekeriya Tunçdöken köyümüzün ağası ünvanını almıştır ve köyümüze maddi ve manevi büyük katkıları olmuştur. Katkısından Dolayı çok teşekkür eder ve uzun ömürler dileriz

Ağalarımız her sene.daha fazla hizmet yapmak için üstün gayretlerini göstermektedirler. Ağa almakla değil vermekle olur.

İnsan, insana hizmet etmekle insandır.

İnsanlara yapılan hizmet Allah’a yapılmaktadır.